Hemorojus nėštumo metu


Nėra ko gėdytis!

Daugelis moterų nėštumo metu patiria nemalonius hemorojaus simptomus. Dėl hormoninių pokyčių viduriai užkietėja, nes didėjanti gimda užspaudžia žarnyną. Pasireiškia ir kiti fiziologiniai pokyčiai. Auganti gimda užspaudžia venas, padidėja veninis spaudimas kojų, lytinių organų, išangės ir tiesiosios žarnos srityse. Pilvo ertmėje formuojasi veninė stazė. Dažniausiai neščiosioms hemorojus išsivysto antroje nėštumo pusėje, nuo dvidešimtos nėštumo savaitės.

Hemorojus, atsiradęs po gimdymo, taip pat gana dažnas atvejis, nes stumiant kūdikį dar labiau suintensyvėja išangės venų spaudimas ir ištempimas. Teisingai ir laiku nustatytas hemorojus retai komplikuojasi ir nevirsta piktybine liga. Nedidelis hemorojus ir jo komplikacijos gali būti sėkmingai malšinamos įvairiomis žvakutėmis bei tepalais, kurių galima nusipirkti vaistinėje. Tačiau būsimosios mamytės turėtų pasiteirauti gydytojo, ar vaistai nepakenks nėštumui.

Kodėl Repaherb saugu naudoti nėštumo metu?

Repaherb medicininė priemonė naudojama hemorojaus ir jo komplikacijų simptomams lengvinti. Repaherb sudėtyje tik natūralūs augaliniai ekstraktai: vaistinė ramunėlė, medetka, hamamelis. Ant epidermio užteptas Repaherb tepalas suformuoja apsauginę plėvelę ir nuramina uždegimo apimtą, niežtinčią odą, todėl greitėja odos regeneraciją. Repaherb skatina žaizdų gijimą, mažina džiuvimą ir įtrūkių bei pažeidimų atsiradimą tuštinantis. Klinikiniais tyrimais įrodytas reikšmingas veikliosios medžiagos sukralfato skausmo malšinimo poveikis.

Repaherb žvakučių naudojimo instrukcija.

EnglishLatvianLithuanian